אודות גנרון

גנרון היא יבואנית ומשווקת מהמובילות בישראל במתן פתרונות מקיימים לפיתוח תשתיות גינון, נוף וסביבה, עם התמחות בגגות ירוקים, טיפוח תת-הקרקע של העץ בעיר, ניקוז וניהול נגר עילי.
גנרון הוקמה ב-1987 על ידי בני הזוג רותי ורוני בנין כעסק משפחתי למתן שירותי הקמה ואחזקה לגינון חוץ ולצמחיית פנים. בשנת 2000 התרחבה גנרון והחלה לעסוק בייבוא ושיווק.

כיום, גנרון היא הנציגה הבלעדית בישראל של יצרנים מובילים בעולם בתחומם: DuPont™ ,Optigreen, GreenMax, Permaloc, Bontec® , Atlantis ו-TreeBuilders.
בסל מוצריה עשרות מוצרים, רבים מהם נמצאים בשימוש יום-יומי במפרטים של אדריכלי בניין ונוף, מתכננים, מהנדסים ויזמים ברחבי הארץ.

0
ויותר לקוחות מרוצים
0
מ״ר תשתיות פיתוח וגינון גגות ירוקים
0
שנות נסיון

רקע וחזון

טרם הקמת גנרון, עסק רוני בצלילות עומק ומתן שירותים תת-ימיים לקידוחי נפט בעולם. לקוחותיו כללו גופים פרטיים, ממשלתיים ובינלאומיים. רוני סיפק שירותי ייעוץ, ניהול וביצוע פרויקטים מורכבים, לרבות צלילות לעומק עד 200 מטר.

במהלך עבודתו המורכבת והמסוכנת, למד רוני את חשיבותם של אחריות ואמינות, מקצוענות ואיכות, אמון והערכה הדדית. אלו הם ערכי היסוד אותם הטמיע רוני בגנרון.

כיום, עם קשיבות לשינוי האקלים העולמי ועם מבט דואג ואכפתי לעתיד, גנרון בוחרת את מוצריה בקפידה;
מוצרים חדשניים, יצירתיים וייחודיים אשר מתאימים לצרכי לקוחותיה אך מעל לכל, מתאימים לצרכי הסביבה.

גנרון רואה ביצירת סביבה מקיימת חשיבות עליונה, וחותרת להגנת העצים ורווחת החי והצומח בסביבה העירונית. בגנרון מאמינים כי בנייה ופיתוח תוך שמירה על איכות הסביבה היא אינטרס ציבורי.
ערינו ראויות לאוויר נקי, סביבה ירוקה יותר ואנשים בריאים ומאושרים יותר.

ייעודה של גנרון הוא לתרום ככל האפשר להתפתחות ערים בנות קיימא – למען הסביבה, למעננו ולמען הדורות הבאים.

לקוחות

במהלך השנים עבדה גנרון עם מאות לקוחות במגוון תחומים; הייטק, טכנולוגיה, בנקים, גופים ממשלתיים ורשויות, מרכזים רפואיים, תיירות, פנאי ועסקים, חינוך והשכלה גבוהה, בנייה, פיתוח וגינון, יצרנים ומפיצים.

חוות דעת

איז׳י (יצחק) בלנק
איז׳י בלנק אדריכלי נוף בע״מ

משרדנו, משרד איזי בלנק אדריכלי נוף בע"מ, משרד העוסק בתכנון נוף, תכנון בר קיימא ותכנון ע"ג תקרות כבדרך שגרה. אנו נוהגים להיעזר בשרותי חברת גנרון ובשרותיו של מר רוני בנין הן מהפן המקצועי של התכנון המפורט והן מבחינת הכנת ובניית המפרטים הטכניים הרלוונטים לכל פרויקט ופרויקט. לחברת גנרון, מבחר מוצרים המותאמים לדרישות המשתנות של התכנון…

אלי רחמים
מנהל פרויקט בניית שדה התעופה רמון, תמנע ,חברת דניה סיבוס בע"מ

ברצוני לציין לשבח את חברת גנרון על ביצוע אמין, מקצועי ומהיר של תשתיות הגג הירוק בטרמינל, במסגרת הכנת התשתית לגן שישתרע בשטח של כ-425 מ"ר. כל המוצרים שסופקו היו מאיכות מעולה ולפי סטנדרטיים בינלאומיים גבוהים. במהלך הביצוע, גנרון הפגינה יצירתיות והקפדה למתן פתרונות לבעיות שהתעוררו והתרשמתי כי לא בכדי, חברת גנרון נחשבת למובילה בישראל בתחום…

שמואל רזניקוביץ׳
ס. מנהל אדמיניסטרטיבי, מרכז רפואי רמב"ם

רוני בנין שימש כיועץ ומתכנן נוי למרכז הרפואי רמב״ם, בנוסף שירת מר בנין את ביה״ח באספקת מוצרי נוי באיכות ראויה לציון.

מילר בלום אדריכלות נוף
תכנון סביבתי בע״מ

גנרון ביצעה את עבודות הגינון בכביש הכניסה למרכז תעשיות מדע על פי תכניות הפיתוח שלנו ולשביעות רצוננו.

מיכל זוסמן
מרכזת אדריכלות כבישים, מע"צ

גנרון ביצעו עבודות גינון, השקייה ואחזקה עבור מע״צ בעתלית, בהיקף של כ-12 דונם, כל העבודות נעשו במקצועיות רבה.

יורם פניאס
מרכז המשק, כפר הנוער מאיר שפיה

גנרון סיפקה לכפר הנוער שירותי הקמה ואחזקת גנים לשטחים של כ-30 דונם גינון אינטנסיבי ועשרות דונמים של שטחי בור. גנרון טיפלו בשטחים כ-3 שנים לשביעות רצוננו המלאה עם צוות עובדים אדיב ומסור.

בני צרור
מח׳ בינוי, נמל חיפה

גנרון סיפקו לנמל חיפה שירותי גינון ואחזקה למעלה מ-3 שנים, לשטחי גינון של מעל 17 דונם. העבודה נעשתה לשביעות רצוני המלאה.

אריה שרון
ראש המועצה המקומית אלונה

רוני בנין ביצע עבור המועצה שירותי אחזקת גנים בישובים אביאל, עמיקם וגבעת נילי. גודל שטחי הגינון כ-45 דונם, אינטסיבי ואקסטנסיבי. הטיפול נעשה לשביעות רצוננו וברמה טובה למעלה מ-3 שנים. רוני הוא אדם נעים, שכל פנייה אליו נענית ברצינות ומטופלת באדיבות.

טל רוסמן
אדריכלית נוף

ברצוני להביע הערכה ושביעות רצון ממוצרי הגינון, התשתית, מערכות גינון הגגות, היעוץ והשרותים המסופקים לאורך השנים ע״י חברת גנרון למשרדי ולמנהלי הפרויקטים והיזמים בפרויקטים השונים. חברת גנרון הוכיחה עצמה בשירות אדיב, ליווי מקצועי מהימן ופרטני ויושר מקצועי.

גיל ליבנה
ראש המועצה המקומית שהם

מביקורי בביה״ס התרשמתי מאוד מהתוצאה המלבבת, חזות הגג שינתה פניה לבלי הכר, משטח בטון של כ-635 מ״ר הפך לגינת פאר צבעונית ואסתטית המשמשת את תלמידי ביה״ס לצורכי לימוד והנאה. אין לי ספק כי תוצאה זו הינה הודות לתכנון נכון, מקצועיות רבה וצוות מקצועי.

נ. גמליאלי
מח׳ אחזקת מבנים וגינון, חברת החשמל

רוני בנין ביצע את עבודות הגינון במשרדי חברת החשמל בחיפה, העבודה בוצעה בצורה מקצועית, מהירה ולשביעות רצוננו המלאה.

ד״ר שי לוי
מנהל מרכז קדס לאקולוגיה של גגות ירוקים באוניברסיטת חיפה

ברצוני להודות לרוני בנין ולצוות גנרון על שיתוף הפעולה הפורה בינינו ועל העבודה המקצועית והקפדנית שביצעו לשביעות רצוננו, תוך מעורבות אישית בכל שלבי הביצוע של הפרויקטים בהם היו מעורבים. אני שמח על מעורבותכם בפרויקטים ועל תרומתך האישית לנו ואני בטוח כי מרכז ולחקר האקולוגיה של הגגות הירוקים באוניברסיטת חיפה ישמש דוגמה ויתרום לקידום תחום הגגות…

פרופ׳ יצחק אפלויג
נשיא הטכניון

מצאתי מספר דקות כדי לטייל קצת בקמפוס ונהנתי לראות את רמת הגינון הגבוהה ואלפי הפרחים בפריחתם, ממש חגיגה לעיניים.

אברהם ארצי
ראש אגף ארגון ותשתיות, אלביט מערכות

גנרון סיפקו לאלביט במשך מעל ל-20 שנים שירותי גינון במסירות ובמיקצעויות לשביעות רצוננו המלאה.

גנרון חברה במועצה לבנייה ירוקה ופועלת לקידום העשייה של גינון ופיתוח ברי-קיימא בישראל. (http://www.ilgbc.org)