משרדנו, משרד איזי בלנק אדריכלי נוף בע"מ, משרד העוסק בתכנון נוף, תכנון בר קיימא ותכנון ע"ג תקרות כבדרך שגרה.
אנו נוהגים להיעזר בשרותי חברת גנרון ובשרותיו של מר רוני בנין הן מהפן המקצועי של התכנון המפורט והן מבחינת הכנת ובניית המפרטים הטכניים הרלוונטים לכל פרויקט ופרויקט.
לחברת גנרון, מבחר מוצרים המותאמים לדרישות המשתנות של התכנון העכשווי והמתקדם ביותר בטכנולוגיות גינון שונות בין אם ע"ג גגות או בכל נושא נדרש אחר.
החברה מעמידה לרשותנו תדיר את כל משאביה לצורך תכנון נכון ומותאם לכל פרויקט ופרויקט.
נציין כאן רק דוגמאות לפרויקטים בהם הייתה גנרון מעורבת כמו: פיתוח עיר הבה"דים, גגות ירוקים – בי"ח סורוקה, מגדלי גבעתיים סיטי ואחרים.

איז׳י (יצחק) בלנקאיז׳י בלנק אדריכלי נוף בע״מ

ברצוני לציין לשבח את חברת גנרון על ביצוע אמין, מקצועי ומהיר של תשתיות הגג הירוק בטרמינל, במסגרת הכנת התשתית לגן שישתרע בשטח של כ-425 מ"ר.
כל המוצרים שסופקו היו מאיכות מעולה ולפי סטנדרטיים בינלאומיים גבוהים.
במהלך הביצוע, גנרון הפגינה יצירתיות והקפדה למתן פתרונות לבעיות שהתעוררו והתרשמתי כי לא בכדי, חברת גנרון נחשבת למובילה בישראל בתחום תשתיות הגגות הירוקים. אני שמח להמליץ על חברת גנרון כספקית בתחום תשתיות הגגות הירוקים.

אלי רחמיםמנהל פרויקט בניית שדה התעופה רמון, תמנע ,חברת דניה סיבוס בע"מ

רוני בנין שימש כיועץ ומתכנן נוי למרכז הרפואי רמב״ם, בנוסף שירת מר בנין את ביה״ח באספקת מוצרי נוי באיכות ראויה לציון.

שמואל רזניקוביץ׳ס. מנהל אדמיניסטרטיבי, מרכז רפואי רמב"ם

גנרון ביצעה את עבודות הגינון בכביש הכניסה למרכז תעשיות מדע על פי תכניות הפיתוח שלנו ולשביעות רצוננו.

מילר בלום אדריכלות נוףתכנון סביבתי בע״מ

גנרון ביצעו עבודות גינון, השקייה ואחזקה עבור מע״צ בעתלית, בהיקף של כ-12 דונם, כל העבודות נעשו במקצועיות רבה.

מיכל זוסמןמרכזת אדריכלות כבישים, מע"צ

גנרון סיפקה לכפר הנוער שירותי הקמה ואחזקת גנים לשטחים של כ-30 דונם גינון אינטנסיבי ועשרות דונמים של שטחי בור. גנרון טיפלו בשטחים כ-3 שנים לשביעות רצוננו המלאה עם צוות עובדים אדיב ומסור.

יורם פניאסמרכז המשק, כפר הנוער מאיר שפיה

גנרון סיפקו לנמל חיפה שירותי גינון ואחזקה למעלה מ-3 שנים, לשטחי גינון של מעל 17 דונם. העבודה נעשתה לשביעות רצוני המלאה.

בני צרורמח׳ בינוי, נמל חיפה

רוני בנין ביצע עבור המועצה שירותי אחזקת גנים בישובים אביאל, עמיקם וגבעת נילי. גודל שטחי הגינון כ-45 דונם, אינטסיבי ואקסטנסיבי. הטיפול נעשה לשביעות רצוננו וברמה טובה למעלה מ-3 שנים. רוני הוא אדם נעים, שכל פנייה אליו נענית ברצינות ומטופלת באדיבות.

אריה שרוןראש המועצה המקומית אלונה

ברצוני להביע הערכה ושביעות רצון ממוצרי הגינון, התשתית, מערכות גינון הגגות, היעוץ והשרותים המסופקים לאורך השנים ע״י חברת גנרון למשרדי ולמנהלי הפרויקטים והיזמים בפרויקטים השונים. חברת גנרון הוכיחה עצמה בשירות אדיב, ליווי מקצועי מהימן ופרטני ויושר מקצועי.

טל רוסמןאדריכלית נוף

מביקורי בביה״ס התרשמתי מאוד מהתוצאה המלבבת, חזות הגג שינתה פניה לבלי הכר, משטח בטון של כ-635 מ״ר הפך לגינת פאר צבעונית ואסתטית המשמשת את תלמידי ביה״ס לצורכי לימוד והנאה. אין לי ספק כי תוצאה זו הינה הודות לתכנון נכון, מקצועיות רבה וצוות מקצועי.

גיל ליבנהראש המועצה המקומית שהם